Previous
Previous Product Image

Serapinn Strong 600000 SPU x 30 caps

L2,480.00
Next

Deep Sleep Melatonin 1mg x10 capsule

L924.00
Next Product Image

Replek Ibuprofen 400 mg x 30 tab

L153.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Indikacionet terapeutike

Temperatura e lartë e trupit
Dhimbje menstruale
Dhimbje dhëmbi
Dhimbje koke dhe migrenë
Dhimbje shpine
Dhimbje kyçesh për shkak të lëndimeve
Dhimbje për shkak të ndryshimeve degjenerative në kocka ose nyje (spondilozë, osteoartrit)
Artrit rheumatoid
Lëndimet e indeve të buta
Dhimbje postoperative

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Replek Ibuprofen 400 mg x 30 tab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?