Previous
Previous Product Image

Dermedic Capilarte Serum 150ml

Original price was: L3,230.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Lierac Dioptifatigue 15ml

L3,020.00
Next Product Image

Rilastil Xerolact PB 400ml

L3,710.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Rilastil Xerolact PB është një losion që është i dizajnuar për të trajtuar lëkurën e thate dhe të ndjeshme. Formulimi i tij është i pasur me përbërës që ndihmojnë në rikrijimin e barrierës së lëkurës dhe në përmirësimin e nivelit të hidratimit.

Ky losion përmban acid laktik, i cili është një përbërës që ndihmon në mbajtjen e lëkurës të hidratuar duke rritur nivelet e ujit në sipërfaqen e saj. Përveç kësaj, Rilastil Xerolact PB përmban edhe përbërës të tjerë si glicerinë dhe alantoinë, të cilat kanë efekte qetësuese dhe hidratuese për lëkurën.

Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e trupit dhe mund të jetë i dobishëm për të trajtuar kushtet e lëkurës së thate, siç është për shembull lëkura e ndjeshme ose e irrituar. Përdorimi i rregullt i këtij losioni mund të ndihmojë në rikrijimin e lëkurës dhe në mbajtjen e saj të hidratuar dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Xerolact PB 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?