Previous
Previous Product Image

Davines OI Oil 50ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Uriage Age Absolu Rosy Cream 50 ml

L 5,500.00
Next Product Image

Avene Cleanance SPF 50+ 50ml

L 2,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem mbrojtës kundër diellit, për lëkura të yndyrshme me imperfeksione me spektër shumë të gjerë të mbrojtjes. Depërton në tre sekonda, i padukshëm, rezistent ndaj ujit, nuk djeg sytë dhe përmban një filtër mbrojtës me ngjyrë kundër dritës blu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance SPF 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?