Previous
Previous Product Image

Vichy Collagen Specialist 50ml

L5,900.00
Next

Phyto Progenium Shampoo 250ml

L1,530.00
Next Product Image

La Roche Posay Effaclar Gel 200ml

L2,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel larës pastrues shkumues për fytyra të yndyrshme të prirura për akne. Largon papastërtitë dhe yndyrën e tepërt duke e lënë lëkurën e pastër dhe të freskët. I pasur me agjentët qetësues të Ujit Termal La Roche Posay, pa alkool dhe Ph fiziologjik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Effaclar Gel 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?