Previous
Previous Product Image

Avene Eau Thermale 300ml

L1,800.00
Next

Rilastil Xerolact PB 400ml

L3,710.00
Next Product Image

Dermedic Capilarte Serum 150ml

Original price was: L3,230.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Dermedic Capilarte Serum është një produkt për kujdesin e flokëve, i projektuar për të forcuar rërenjën e tyre dhe për të përmirësuar gjendjen e skalpit. Formulimi i tij është i pasur me substanca aktive që ndihmojnë në rritjen e flokëve dhe në përmirësimin e shëndetit të tyre.

Ky serum përmban kompleksin aktive Capilarte, i cili përfshin ekstrakte bimore si braktisja e kafeit dhe kërpudha e mjaltit, të cilat ndihmojnë në stimulimin e rritjes së flokëve dhe në forcimin e tyre. Gjithashtu, përmban edhe vitaminë E, e cila ka efekte antioksiduese dhe ndihmon në ruajtjen e shëndetit të flokëve.

Dermedic Capilarte Serum është përshtatur për përdorim të përditshëm dhe mund të përdoret si një shtesë në rutinën e kujdesit për flokët. Një nga avantazhet e këtij produkti është se është i shkëlqyeshëm për të mbajtur lëkurën e kokës të hidratuar dhe të shëndetshme, gjë që mund të ndihmojë në rritjen e flokëve më të shëndetshëm dhe më të fortë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermedic Capilarte Serum 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?