Previous
Previous Product Image

Aesthetico Suncare Fluid SPF 50+ 100ml

L 5,990.00
Next

Lierac Dioptiride 15ml

L 3,020.00
Next Product Image

Lierac Dioptifatigue 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,800.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Lierac Dioptifatigue 15ml është një krem ​​relaksues për rrathet e syve, i projektuar për të zvogëluar shenjat e lodhjes dhe stresit në zonën e syve. Formulimi i pasur me ekstrakte bimore dhe komplekse aktivë ndihmon në zvogëlimin e fryrjes, qetësimin e lëkurës së ndjeshme rreth syve dhe ne përmirësimin e pamjes së tyre. Ky produkt ndihmon edhe në hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës së rrethit të syve, duke e bërë atë të duket më e freskët dhe më e shëndetshme. Përdorimi i rregullt i këtij kremi ndihmon në rikthimin e pamjes së shëndetshme dhe të freskët të lëkurës rreth syve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Dioptifatigue 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?