Previous
Previous Product Image

Avene Lait Enfant SPF 50+ 250ml

L 3,400.00
Next

La Roche Posay Vitamine C Riche 40ml

L 6,040.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Moisturizing Mask 75ml

L 2,100.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Emulsion kremoz, i cili siguron nje hidratim, shkëlqim dhe butësi të menjëhershme të lëkurës së fytyrës. Për të gjithë tipat e lëkurave. Përdoret dy herë në javë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Moisturizing Mask 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?