Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Moisturizing Mask 75ml

L 2,100.00
Next

La Roche Posay Anthelios SPF 50+ 50ml

L 3,000.00
Next Product Image

La Roche Posay Vitamine C Riche 40ml

L 6,040.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem hidratues me Vitamine C, anti-age, me efekt mbushës të rrudhave. Përdoret në mëngjes dhe në darkë në fytyrë dhe qafë. I testuar dermatologjikisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Vitamine C Riche 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?