Previous
Previous Product Image

La Roche-Posay Anthelios 50+ 50ml

L3,000.00
Next

La Roche Posay Retinol B3 Serum 30ml

L5,500.00
Next Product Image

Avene Solaire 50+ Crema Colorato 50ml

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+. Për lëkura të ndjeshme, të thata për fytyrë dhe dekolte, unifikues i ngjyrës, me spektër shumë të gjerë mbrojtës nga dielli( UVA, UVB, drita blu me energji të lartë- HEV).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Solaire 50+ Crema Colorato 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?