Previous
Previous Product Image

Suavinex Citronnelle x36 Patchs

L 550.00
Next

Neutrogena Hydro Boost Body Gel 250ml

L 810.00
Next Product Image

Neutrogena Bright Boost Serum 30ml

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Bright Boost Serum është një serum që synon të përmirësojë pamjen dhe teksturën e lëkurës, duke i dhënë një ndriçim të shëndetshëm dhe të freskët. Formuluar me Acid Hyaluronic dhe Vitamine C, ky serum ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe në zbardhjen e saj, duke i dhënë një pamje më të shndritshme dhe të rinovuar.

Gjithashtu, përmban eksfoliantë që ndihmojnë në largimin e qelizave të vdekura dhe në përmirësimin e teksturës së lëkurës. Ky serum është i lehtë për t’u aplikuar dhe shpejt absorbues dhe mund të përdoret si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit të lëkurës.

Pas përdorimit të rregullt, lëkura mund të ndjehet më e butë dhe më e shndritshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Bright Boost Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?