Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hydro Boost Micellar 400ml

L1,150.00
Next

Rilastil Aqua Moisturizing Mask 75ml

L2,100.00
Next Product Image

Avene Lait Enfant SPF 50+ 250ml

L3,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Qumësht mbrojtës nga dielli me faktor 50+ për fëmije me lëkura të ndjeshme për fytyrë dhe trup. Shumë rezistent ndaj ujit. Nuk lë shenja. Tekstura e tij ofron një film mbrojtës dhe hidratues të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Lait Enfant SPF 50+ 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping