Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hydro Boost Body Gel 250ml

L810.00
Next

Neutrogena Retinol Boost Cream 50ml

L3,500.00
Next Product Image

Neutrogena Daily Exfoliator 150ml

L850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Daily Exfoliator është një produkt që ndihmon në pastrimin e lëkurës duke larguar qelizat e vdekura dhe duke e bërë atë të duket më e butë dhe më e pastër.

Ky eksfoliant përdor mikrogranula të buta për të larguar qelizat e vdekura dhe për të hapur poret e lëkurës, duke e lënë atë të ndjehet më e lehtë dhe më e pastër. Formulimi i këtij eksfolianti është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe nuk përmban parfum, duke e bërë atë të përshtatshme për lëkurën e ndjeshme.

Përdorimi i rregullt i Neutrogena Daily Exfoliator mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së pastër dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Daily Exfoliator 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping