Previous
Previous Product Image

Neutrogena Facial Wash 200ml

L850.00
Next

Neutrogena Skin Detox Exfoliant 150ml

L870.00
Next Product Image

Neutrogena Retinol Boost Cream 50ml

Original price was: L3,500.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Retinol Boost Cream është një krem ​​i pasuruar me Retinol, një formë të fuqishme e vitaminës A, e cila ndihmon në rikthimin e shëndetit dhe pamjes së lëkurës. Retinoli është një përbërës i njohur për aftësinë e tij për të rikthyer lëkurën dhe për të zvogëluar shenjat e plakjes, duke përfshirë rrudhat dhe linjat fine.

Kjo formulë gjithashtu përmban përbërës të tjerë që ndihmojnë në hidratimin e lëkurës dhe në mbrojtjen nga dëmtimet e rrezikut të lëkurës. Neutrogena Retinol Boost Cream është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe mund të ndihmojë në përmirësimin e pamjes dhe shëndetit të lëkurës së fytyrës.

Është e rëndësishme të përdorni këtë krem ​​me kujdes dhe në përputhje me udhëzimet, pasi Retinoli mund të jetë i irritues për disa lloje të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Retinol Boost Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?