Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hydro Boost Water Gel 50ml

L2,330.00
Next

Neutrogena Daily Exfoliator 150ml

L850.00
Next Product Image

Neutrogena Hydro Boost Body Gel 250ml

L810.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Hydro Boost Body Gel është një produkt i përshtatur për të hidratuar lëkurën e trupit në mënyrë efektive dhe të qëndrueshme. Formulimi i këtij produkti përmban Acid Hyaluronik, një përbërës kyç i njohur për aftësitë e tij të jashtëzakonshme për të mbajtur hidratimin në lëkurë.

Ky gel është shpejt absorbues dhe nuk lë rezidua të ndjeshme, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Neutrogena Hydro Boost Body Gel siguron hidratim intensiv për lëkurën tuaj, duke e bërë atë të ndihet më e butë dhe më e lëmuar.

Përdorimi i rregullt i këtij geli mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së trupit të hidratuar dhe të shëndetshme në mënyrë efektive.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hydro Boost Body Gel 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?