Previous
Previous Product Image

Neutrogena Facial Wash 200ml

L 1,300.00
Next

Neutrogena Skin Detox Exfoliant 150ml

L 870.00
Next Product Image

Neutrogena Skin Detox Masque 150ml

L 800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Skin Detox Masque është një maskë fytyre e projektuar për të pastruar thellësisht lëkurën dhe për të reduktuar shenjat e stresit dhe ndotësit e mjedisit. Formulimi i kësaj maske përmban një kombinim të fuqishëm të përbërësve pastrues dhe antioksidantësh që ndihmojnë në largimin e mbeturinave të dëmshme nga lëkura.

Maska e detoksifikimit të lëkurës është e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës dhe është e dizajnuar për të ofruar një ndjesi të freskët dhe të rinovuar pas përdorimit.

Përdorimi i rregullt i Neutrogena Skin Detox Masque mund të ndihmojë në përmirësimin e pamjes së lëkurës, duke e lënë atë të duket më e pastër, më e shëndetshme dhe më e ndritshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Skin Detox Masque 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?