Previous
Previous Product Image

Trudi Kids Crema Solare 200ml

Original price was: L 2,700.00.Current price is: L 2,500.00.
Next

Avene Cleanance SPF 50+ 50ml

L 2,900.00
Next Product Image

Trudi Kids Latte Doposole 200ml

Original price was: L 1,700.00.Current price is: L 1,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trudi Kids Latte Doposole është një produkt i dizajnuar veçanërisht për të rënë në dashuri me lëkurën e delikatë të fëmijëve pas një ditë të gjatë në diell. Kjo locion është formuluar për të ofruar hidratim dhe freskim për lëkurën e tyre të ndjeshme, pas ekspozimit ndaj rrezeve të diellit.

Përveç që përmban ingredientë të pasur me vitaminë E, që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës së fëmijëve nga dëmtimi i rrezeve UV, Trudi Kids Latte Doposole përmban edhe elementë të tjerë të cilët ndihmojnë në rigjenerimin dhe lehtësimin e lëkurës së tyre. Formulimi i tij i butë dhe pa alkool i jep një përzierje të përshtatshme të lëngshme, e cila lehtësisht thithet nga lëkura, duke e bërë atë ideale për përdorim pas ekspozimit në diell.

Paketimi i tij në sasi prej 200ml e bën atë të lehtë për transportim dhe përdorim kurdo që nevojitet. Trudi Kids Latte Doposole është një zgjedhje e shkëlqyer për t’i dhënë kujdes lëkurës së ndjeshme të fëmijëve pas një dite të shkëlqyeshme në plazh ose në aktivitete të tjera jashtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Kids Latte Doposole 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?