Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hydro Boost Body Gel 250ml

L810.00
Next

Neutrogena Retinol Boost Cream 50ml

L3,500.00
Next Product Image

Neutrogena Facial Wash 200ml

L850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Facial Wash është një larës fytyre i pasuruar me teknologjinë e Microclear, e cila ndihmon në pastrimin e poreve dhe në luftën kundër akneve. Kjo formulë e pasuruar përmban Acid Salicilik, një përbërës kyç për pastrimin e thellë të poreve dhe parandalimin e akneve.

Neutrogena Facial Wash gjithashtu përmban Vitaminë C, e cila ndihmon në rikthimin e shkëlqimit të lëkurës dhe në zbardhjen e shenjave të akneve. Ky larës fytyre është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për të mbajtur lëkurën e pastër dhe të shëndetshme.

Përdorimi i rregullt i Neutrogena Facial Wash e bën atë të duket më e ndritshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Facial Wash 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping