Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Retinol B3 Serum 30ml

L5,500.00
Next

Avene Cleanance 50+ 50ml

L2,900.00
Next Product Image

Davines OI Oil 50ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vaj multifunksional që shton shkëlqim dhe butësi në flokë si edhe e mbron atë nga nxehtësia. Me efekt të dukshëm, veçanërisht në flokë të trashë ose të thatë. Për të gjithë llojet e flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI Oil 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?