Previous
Previous Product Image

Bioderma Sebium Pore Refiner 30ml

Original price was: L 3,200.00.Current price is: L 3,000.00.
Next

Neutrogena Hydro Boost Body Gel 250ml

L 810.00
Next Product Image

Neutrogena Hydro Boost Water Gel 50ml

L 2,330.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Hydro Boost Water Gel është një krem ​​hidratues me një teksturë të lehtë dhe të freskët që përmban Acid Hyaluronik. Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme dhe të butë.

Acidi Hyaluronik ndihmon në mbajtjen e hidratimit në lëkurë duke e bërë atë të duket më e butë, më e lëmuar dhe më e freskët. Formulimi i këtij produkti është i shpejt absorbueshem dhe nuk lë rezidua të ndjeshme, duke e bërë atë ideal për përdorim si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit të lëkurës.

Përdorimi i rregullt i Neutrogena Hydro Boost Water Gel ndihmon në mbajtjen e lëkurës së hidratuar dhe të freskët gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hydro Boost Water Gel 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?