Previous
Previous Product Image

Neutrogena Bright Boost Crema Gel 50ml

L2,700.00
Next

Dermedic Capilarte Serum 150ml

L3,230.00
Next Product Image

Avene Eau Thermale 300ml

L1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Eau Thermale është një ujë termal i pasuruar me minerale dhe elementë të tjerë të dobishëm për shëndetin e lëkurës. Ky ujë termal vjen nga burime natyrale në Avene, Francë, dhe ka një histori të gjatë si një produkt i përdorur për të trajtuar dhe lehtësuar shqetësimet e ndryshme të lëkurës.

Karakteristikat kryesore të Avene Eau Thermale janë:

Përdoret për të qetësuar dhe për të hidratuar lëkurën
Mund të përdoret për të rrahur irritimet e lëkurës
Është i pasuruar me minerale dhe elementë të dobishëm për shëndetin e lëkurës
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të përdorin një produkt natyral dhe të butë për të përmirësuar shëndetin dhe pamjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Eau Thermale 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping