Previous
Previous Product Image

Webber Naturals Folic Acid 400mcg x 90 tablets

L1,500.00
Next

Rovitec Vitamine A+E x 30

L1,560.00
Next Product Image

Webber Naturals Biotine 1000mcg

L2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Webber Naturals Biotin 1000mcg është një suplement ushqimor i pasur me biotin, një vitaminë e rëndësishme e grupit B që ndihmon në shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Biotini, i njohur edhe si vitaminë H, është esencial për rritjen dhe mbajtjen e shëndetshme të qelizave.

Karakteristikat kryesore të ëebber Naturals Biotin 1000mcg janë:

Siguron një dozë të mirë të biotinit
Ndihmon në mbajtjen e shëndetshme të flokëve, lëkurës dhe thonjve
Përmirëson metabolizmin e yndyrës, karbohidrateve dhe proteinave
Mund të ndihmojë në rritjen e fortësisë së thonjve dhe të flokëve
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të mbajnë nën kontroll shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Webber Naturals Biotine 1000mcg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?