Previous
Previous Product Image

Natural Factors Vitamin E 400 IU x 90 softgels

Original price was: L2,600.00.Current price is: L2,500.00.
Next

Rovitec Vitamine A+E x 30

L1,560.00
Next Product Image

Natural Factor Vitamin C * 90

L1,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Natural Factors Vitamin C 500mg është një suplement ushqimor i pasur me vitaminë C, një antioksidant i rëndësishëm për shëndetin e përgjithshëm të trupit. Kjo formulë përmban 500mg të vitaminës C në formën e tabletave të shtrydhshme, të cilat janë të lehta për t’u konsumuar dhe për t’u shpërndarë në trup.

Karakteristikat kryesore të Natural Factors Vitamin C 500mg janë:

Ofron një dozë të lartë të vitaminës C, një antioksidant i fuqishëm
Mund të ndihmojë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi i radikaleve të lira
Tabletat e shtrydhshme janë të lehta për t’u konsumuar dhe për t’u shpërndarë në trup
Paketë e përshtatshme për përdorim të përditshëm
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë nivelin e tyre të vitaminës C dhe të përfitojnë nga përfitimet shëndetësore që ajo ofron. Për më tepër informacion në lidhje me përdorimin dhe përfitimet e këtij produkti, është e rekomandueshme të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Natural Factor Vitamin C * 90”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping