Previous
Previous Product Image

Natural Factors Vitamin C 500mg x 90 tableta

L1,500.00
Next

Kidz immune support me Vitamine C, D3, Zinc 150ml

L1,680.00
Next Product Image

Natural Factors Vitamin D3 2000 IU x 90 tableta

L2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore për shëndetin e kockave dhe të dhëmbëve, për forcimin e imunitetit, si edhe për mbirëmbajtjen e nervave dhe muskujve. Rekomandohet të merret një tabletë si dozë ditore. Ruhet në vend të thatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Natural Factors Vitamin D3 2000 IU x 90 tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping