Previous
Previous Product Image

DoppelHerz – Stress Gute Nerven

L1,200.00
Next

Activimi Multivitamine x 30 capsules

L2,100.00
Next Product Image

Natural Factors Vitamin D3 1000 IU x 180 tableta

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,800.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor i pasur me vitaminën D3. Ndihmon ne absorbimin e Kalciumit dhe Fosforit, në zhvillimin normal si edhe në mirëmbajtjen e kockave dhe të dhëmbëve. Një faktor në mirëqënien dhe shëndetin e mirë të organizmit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Natural Factors Vitamin D3 1000 IU x 180 tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping