Previous
Previous Product Image

NUK Teether Set 3+m

L600.00
Next

Frezyderm Kids Sun Nip 175ml

L3,250.00
Next Product Image

Shiringa Nazale x 2

L300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shiringa nazale është një mjet i thjeshtë dhe i efektshëm për pastrimin e hundës së foshnjëve dhe fëmijëve. Këto shiringa përdoren për të hequr delikatësisht mbetjet dhe sekrecionet nga hunda e fëmijëve, duke e bërë frymëmarrjen e tyre më të lehtë.

Karakteristikat kryesore të shiringave nazale janë:

Formë ergonomike për përdorim të lehtë
Dyshe dhe kapak i sigurt për të parandaluar fuqizimin e ajrit
Mundësojnë pastrimin e hundës së fëmijëve në mënyrë të butë dhe efektive
Këto shiringa janë një zgjedhje e shkëlqyer për prindërit që duan të pastrojnë hundën e foshnjëve dhe fëmijëve në mënyrë të kujdesshme dhe të sigurt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shiringa Nazale x 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping