Previous
Previous Product Image

ProBalans Baby 10ml

L 990.00
Next

Chicco Sensitive Detergent 1.5L

L 850.00
Next Product Image

Chicco Sensitive Softener 750ml

L 450.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Chicco Sensitive Softener është një kondicioner i dizajnuar për të bërë veshjen e rrobat e fëmijëve më të buta dhe më të lehta për të prekur. Formulimi i tij është i pasuruar me ekstrakte bimore që e bëjnë atë të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

Ky kondicioner është i dizajnuar për të rregulluar dhe zbutur rrobat e fëmijëve, duke i lënë ato të buta dhe të lehta për tu veshur. Përdorimi i tij ndihmon në mbajtjen e lëkurës së fëmijëve të pastër dhe të freskët, duke minimizuar ndikimin e ndjesive të pakëndshme të irritimit ose alergjive.

Paketa prej 750ml e bën atë një zgjedhje të mirë për familjet me fëmijë, duke ofruar një sasi të mjaftueshme për përdorim të përditshëm. Chicco Sensitive Softener është një zgjedhje e mirë për ata që kërkojnë një kondicioner të butë dhe të efektshëm për rrobat e fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Sensitive Softener 750ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?