Previous
Previous Product Image

Webber Naturals Magnes Citrate 150mg x60 capsule

L 1,250.00
Next

Advancis Candicaps 20+20 capsule

Original price was: L 2,270.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Solgar Kangavites x60 chewable tablet

L 2,343.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Solgar Kangavites është një suplement ushqimor i veçantë i dizajnuar për fëmijët. Këto tabletë te pertypshme kanë një shije të këndshme, duke e bërë konsumimin e tyre më të lehtë për fëmijët. Kangavites përmban një gamë të gjerë të vitaminave dhe mineraleve të rëndësishme për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm të fëmijëve. Përbërësit e tij përfshijnë Vitaminat A, C, D, E, si dhe Vitaminat B komplekse. Në të njëjtën kohë, Kangavites përmban edhe minerale si Hekur, Calcium dhe Zinc, që janë të rëndësishme për funksionimin e duhur të trupit të fëmijës. Këto tableta janë dizajnuar posaçërisht për të ndihmuar në përmirësimin e sistemit imunitar dhe në mbështetjen e rritjes së shëndetshme të fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Solgar Kangavites x60 chewable tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?