Previous
Previous Product Image

Felce Azzurra Talco Classico 220g

L300.00
Next

Avent Biberon Natyral Roze 260ml

L1,310.00
Next Product Image

Chicco Sensitive Detergent 1.5L

L850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Chicco Sensitive Detergent është një detergent i dizajnuar për larjen e rrobave të fëmijëve. Formulimi i tij është i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve dhe përmban ekstrakte bimore që e bëjnë atë të përshtatshëm për përdorim të rregullt.

Ky detergent është i dizajnuar për të larë rrobat e fëmijëve në mënyrë të butë dhe të efektshme, duke hequr plakën dhe mbetjet e ndryshme pa dëmtuar fibra të ndjeshme të tyre. Formulimi i tij është i shijshëm dhe i lehtë për tu shpëlarë, duke lënë një aromë të butë dhe të freskët në rrobat e larura.

Paketa prej 1.5L e bën atë një zgjedhje të mirë për familjet me fëmijë, duke ofruar një sasi të mjaftueshme për përdorim të përditshëm. Chicco Sensitive Detergent është një zgjedhje e mirë për ata që kërkojnë një detergent të butë dhe të efektshëm për larjen e rrobave të fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Sensitive Detergent 1.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?