Previous
Previous Product Image

Uriage Tinted Cream SPF 50+ 50ml

L 2,900.00
Next

Uriage After Sun 150ml

L 2,700.00
Next Product Image

Uriage Kid Lotion SPF 50+ 100ml

L 2,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Qumësht me mbrojtje shumë të lartë, me një teksturë të lehtë dhe rezistente ndaj ujit, për të mbrojtur lëkurën dhe për të parandaluar dëmtimin e qelizave të shkaktuar nga rrezet UVA, UVB de drita blu. Ky trajtim demostron siguri të lartë dhe përthithje të shpejtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Kid Lotion SPF 50+ 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?