Previous
Previous Product Image

Avent – Furçë larëse për shishe dhe biberon

L1,030.00
Next

Shiringa Nazale x 2

L300.00
Next Product Image

NUK Teether Set 3+m

L600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Seti i NUK Teether për fëmijë mbi 3 muaj është një koleksion i gërshetave të dizajnuara për të ndihmuar fëmijët në fazën e dhembjes së dhëmbëve. Këto gërsheta janë të përshtatshme për fëmijët që kanë filluar të zhvillojnë dhëmbët e tyre dhe janë në nevojë të një objekti të cili të lehtëson dhembjen dhe ngjeshjen në gojë.

Karakteristikat kryesore të setit të gërshetave NUK për fëmijë mbi 3 muaj janë:

Përshtaten për fëmijët mbi 3 muaj
Ndihmojnë në lehtësimin e dhembjes së dhëmbëve
Kanë forma dhe tekstura të ndryshme për të stimuluar gojën dhe dhëmbët e rritur
Të sigurta për përdorim nga fëmijët
Ky set i gërshetave është një zgjedhje e shkëlqyer për prindërit që duan të ofrojnë një ndihmë të shëndetshme dhe të sigurt për fëmijët gjatë fazës së dhembjes së dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK Teether Set 3+m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping