Previous
Previous Product Image

Johnson’s Baby Powder 100g

L250.00
Next

NUK Teether Set 3+m

L600.00
Next Product Image

Avent – Furçë larëse për shishe dhe biberon

L1,030.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Furçë larëse Avent për shishet është një mjet i përshtatshëm dhe efektiv për pastrimin e shisheve të foshnjeve dhe fëmijëve. Kjo furçë është e dizajnuar me një formë të veçantë që lejon të arrini me lehtësi në çdo pjesë të shishes për të siguruar një larje të plotë dhe të efektshme.

Karakteristikat kryesore të furçës larëse Avent për shishet janë:

Formë e veçantë që lejon pastrimin e thellë të shishes
Mjet efektiv për pastrimin e mbetjeve të ushqimit dhe baktereve
Përshtatet lehtësisht në dorë për përdorim të rehatshëm
Mundëson larjen e shpejtë dhe të efektshme të shisheve
Ky produkt është një zgjedhje e mirë për prindërit që duan të sigurojnë një pastrim të kujdesshëm dhe të efektshëm të shisheve të fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent – Furçë larëse për shishe dhe biberon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping