Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun Velvet Body Lotion 200ml

Original price was: L4,100.00.Current price is: L4,000.00.
Next

Vichy Shampoo Anti-Dandruff 390ml

L3,000.00
Next Product Image

Description

Rilastil Sun Baby Velvet Body Lotion është një locion për trupin i dizajnuar posaçërisht për lëkurën e delikatë të bebëve dhe fëmijëve, për të ofruar një mbrojtje të butë dhe të fuqishme nga rrezet e dëmshme të diellit. Ky locion përmban faktor mbrojtës të lartë (SPF 50+) për të mbrojtur lëkurën e delikatë nga dëmet e rrezatimit UV, duke ndihmuar në parandalimin e shenjave të plakjes dhe dëmtimeve të diellit. Formulimi i pasuruar me komplekse antioksidante dhe komplekse hidratuese bën që lëkura e bebëve dhe fëmijëve të mbetet e hidratuar dhe e shëndetshme, duke e lënë atë të ndjehet të butë dhe të lëmuar. Aplikohet në lëkurë para ekspozimit në diell dhe rihapet rregullisht për të mbajtur mbrojtjen e lëkurës së delikatë të bebëve dhe fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun Baby Velvet Body Lotion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping