Previous
Previous Product Image

Biolane Cleansing Emulsion 750ml

L1,500.00
Next

Uriage Bebe Shampoo 200ml

L1,500.00
Next Product Image

NUK First Choice 6-18m Silicone 300ml

L1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

NUK First Choice 6-18m Silicone 300ml është një gotë-gji e shkëlqyeshme e dizajnuar për fëmijët në grupmoshën 6-18 muaj. Kjo gotë-gji është krijuar me silikon, një material i sigurt dhe i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët e vegjël.

Dizajni i gotës është i përshtatshëm për duart e fëmijëve të vegjël dhe forma e saj i lejon fëmijët të pijnë lëngje dhe ujë lehtësisht, duke ndihmuar në zhvillimin e aftësive të tyre të pavarësisë në përdorimin e gotës. Gotës ka një kapacitet prej 300ml, duke e bërë të përshtatshme për t’i dhënë fëmijëve lëngje, ujë apo lëngje të tjera gjatë ditës.

NUK First Choice 6-18m Silicone ka një sistem të integruar të ventilacionit që ndihmon në parandalimin e futjes së ajrit të tepërt, duke reduktuar kështu mundësinë e kolikave dhe gazrave tek fëmijët. Gjithashtu, gota është e lehtë për pastrim dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Ky produkt është pjesë e serisë First Choice të NUK, e cila është njohur për cilësinë dhe inovacionin e saj në prodhimet për fëmijë. NUK First Choice 6-18m Silicone 300ml është zgjedhja e shkëlqyeshme për prindërit që duan një gotë të sigurt dhe të përshtatshme për fëmijët e tyre në këtë grupmoshë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK First Choice 6-18m Silicone 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping