Previous
Previous Product Image

Chicco Sensitive Detergent 1.5L

L850.00
Next

Johnson’s Shampoo 300ml

L300.00
Next Product Image

Avent Biberon Natyral Roze 260ml

L1,310.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Biberoni Avent Natyral në ngjyrën roze është një zgjedhje e shkëlqyer për prindërit që duan një zgjidhje cilësore dhe të besueshme për të ushqyer fëmijën e tyre. Ky biberon është i dizajnuar për të imituar mënyrën e ushqyerjes me gji, duke përdorur një flluskë të butë që ndihmon në zvogëlimin e ajrit që fëmija mund të konsumojë gjatë fërkimit.

Biberoni Avent Natyral është i projektuar me një dizajn të qartë dhe të lehtë për tu mbajtur, duke përfshirë një cep që lejon ngjitjen e lehtë të kapaku dhe një shishë të hollë që është e lehtë për tu mbajtur nga prindërit dhe për të vendosur për fëmijën.

Ky biberon ka një kapacitet prej 260ml, e cila është e përshtatshme për sasinë e mesme të ushqimit për fëmijët më të mëdhenj. Ngjyra roze e biberonit është e shndritshme dhe e këndshme për fëmijët, duke e bërë atë një zgjedhje të preferuar për prindërit që duan një biberon të pëlqyeshëm për sytë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent Biberon Natyral Roze 260ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping