Previous
Previous Product Image

ProBalans Baby 10ml

L 990.00
Next

Chicco Sensitive Detergent 1.5L

L 850.00
Next Product Image

Felce Azzurra Talco Classico 220g

L 300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Felce Azzurra Talco Classico është një talc tradicional i dizajnuar për të ofruar një ndjesi të butë dhe të freskët në lëkurë. Ky talc përmban një aromë të karakteristikës së Felce Azzurra, e cila është një kombinim i notave të freskëta dhe të qetësuese.

Përdorimi i talcit është i shpeshtë në periudha të nxehta ose pas dushit për të rregulluar lagështirën e lëkurës dhe për të lënë një aromë të këndshme. Talci gjithashtu mund të përdoret për të mbajtur lëkurën e thatë dhe të freskët në zonat e ndjeshme të trupit.

Felce Azzurra Talco Classico vjen në paketën e 220g dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një talc tradicional me një aromë të veçantë dhe të qetësuese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Felce Azzurra Talco Classico 220g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?