Previous
Previous Product Image

Acumed 360ml

Original price was: L 1,200.00.Current price is: L 1,000.00.
Next

Curasept ADS 705 0.05% 75ml

L 850.00
Next Product Image

Mister Baby Body Cream 250ml

Original price was: L 1,500.00.Current price is: L 1,300.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Mister Baby Body Cream është krijuar posaçërisht për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën delikate të foshnjës. Ky krem përmban përbërës të butë dhe të sigurt për lëkurën e ndjeshme, duke siguruar një kujdes të veçantë për të vegjlit tuaj.Ofron hidratim të qëndrueshëm dhe të thellë për lëkurën e foshnjës, duke ndihmuar në parandalimin e thatësisë dhe irritimeve.Përmban përbërës natyralë që ndihmojnë në ruajtjen e baraspeshës natyrale të lëkurës së foshnjës, pa parabene, pa sulfate, pa ngjyra artificiale dhe pa aromatizues të fortë, duke e bërë të përshtatshëm për lëkurën më të ndjeshme.
Lehtë për t’u aplikuar: Tekstura e butë dhe e lehtë përhapet lehtë dhe përthithet shpejt nga lëkura, duke mos lënë ndjesi yndyrore.
Udhëzime për përdorim: Aplikoni një sasi të vogël të kremës në lëkurën e pastër dhe të thatë të foshnjës, duke masazhuar me lëvizje të buta derisa kremi të përthithet plotësisht. Përdorni sipas nevojës, veçanërisht pas banjës ose ndryshimit të pelenës. Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë, larg rrezeve direkte të diellit.

Mister Baby Body Cream është zgjidhja ideale për të mbajtur lëkurën e foshnjës suaj të butë, të hidratuar dhe të mbrojtur gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mister Baby Body Cream 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?