Previous
Previous Product Image

Uriage Eau Thermale 50ml Travel Size

L 500.00
Next

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 15ml Travel Size

L 1,000.00
Next Product Image

Uriage Water Cream 15ml Travel Size

L 300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage water Cream është një krem hidratues i pasuruar me ujë termal Uriage, i cili është një burim natyral i pasur me minerale dhe elementë të rëndësishëm për shëndetin e lëkurës. Ky krem është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme dhe të irrituar.

Formulimi i këtij kremi është i lehtë dhe i shpejtë për tu absorbuar, duke lënë lëkurën e butë dhe të hidratuar. Përdorimi i rregullt i Uriage ëater Cream mund të ndihmojë në ruajtjen e nivelit të duhur të hidratimit të lëkurës dhe në zbutjen e ndjesive të tensionit dhe të thatësisë së saj.

Ky krem mund të përdoret si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit të lëkurës, si një bazë e mirë për make-up, ose si një krem rikuperues për lëkurën pas ekspozimit ndaj faktorëve të ndryshëm të jashtëm që mund të shkaktojnë stres për lëkurën. Ai vjen në formën e një tubi prej 15ml, i cili është i përshtatshëm për të mbajtur me veten në udhëtime ose në çantën e dorezave për përdorim të lehtë dhe të shpejtë kur është e nevojshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Water Cream 15ml Travel Size”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?