Previous
Previous Product Image

Uriage Water Cream 15ml

L300.00
Next

Neutrogena Bright Boost Night 50ml

L2,700.00
Next Product Image

La Roche Posay – Anthelios Age Correct (SPF 50)

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50 je një krem dore i lëkurës që përmban një kombinim të proteksionit ndaj diellit dhe kujdesit për lëkurën. Ky produkt ka faktor mbrojtjës SPF 50, i cili ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga rrezet UV të diellit, duke ndihmuar në parandalimin e plakjes së lëkurës dhe dhënien e daleve te diellit.

Pervec faktorit te mbrojtjes ndaj diellit, La Roche-Posay Anthelios Age Correct permban edhe nje formule inovative qe permban acid hialuronik dhe niacinamide. Acid hialuronik eshte nje substanc qe ndihmon ne hidratimin e lekures, duke e lene te jete me e bute dhe me e fresket. Niacinamide eshte nje vitamin qe ndihmon ne reduktimin e shenjave te plakjes dhe ne forcimin e struktures se lekures.

Kjo krem dore ka nje teksture lehte dhe nuk perfshin parfum, alkool, ose paraben. Eshte nje zgjedhje e mire per ata qe kerkojne nje produkt te permbajtur per kujdesin e lekures dhe mbrojtjen ndaj diellit, sidomos per lekuren e ndjeshme ndaj diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay – Anthelios Age Correct (SPF 50)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?