Previous
Previous Product Image

Uriage H.A. Serum Booster 30ml

L4,200.00
Next

Uriage Water Cream

L300.00
Next Product Image

Uriage Eau Thermale 50ml

L500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage Eau Thermale është një ujë termal i pasur me minerale dhe elementë të rëndësishëm për shëndetin e lëkurës. Ujë termal Uriage përmban një kompozim unik të mineraleve të cilat kanë përfitime të vecanta për lëkurën siç janë kalciumi, magnezi, dhe silikati.

Ky ujë termal është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme dhe të irrituar. Mund të përdoret për të ndihmuar në rikthimin e balancës së lëkurës, për të rritur hidratimin dhe për të lehtësuar ndjeshmërinë dhe irritimin e lëkurës.

Uriage Eau Thermale mund të përdoret si një hap më parë për make-up, për të rikthyer freskinë në lëkurë gjatë ditës, si dhe si një mjet për të qetësuar lëkurën pas ekspozimit ndaj rrezeve të diellit ose pas trajtimeve të tjera të lëkurës. Ai mund të aplikohet në çdo kohë të nevojshme për një ndihmë të menjëhershme dhe efektive për lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Eau Thermale 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping