Previous
Previous Product Image

Uriage Water Jelly 40ml

L2,300.00
Next

Uriage Eau Thermale 50ml

L500.00
Next Product Image

Uriage H.A. Serum Booster 30ml

L4,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage H.A. Serum Booster është një serum i pasuruar me acid hialuronik, i dizajnuar për të ofruar hidratim intensiv për lëkurën. Acid hialuronik është një substancë e natyrshme që gjendet në lëkurë dhe ka aftësinë për të mbajtur ujin, duke e bërë atë një zgjidhje efektive për hidratimin e lëkurës.

Ky serum përmban një kombinim të veçantë të acidit hialuronik të lartë dhe ujërave termale të Uriage, duke siguruar një hidratim të thellë dhe të zgjatur për lëkurën. Përdorimi i rregullt i serumit H.A. Booster mund të ndihmojë në zbutjen e rrudhave dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës, duke e bërë atë më të shëndetshme dhe më të shkëlqyeshme.

Ky serum është i lehtë dhe i shpejtë për tu absorbuar, duke lejuar përftimin e menjëhershëm të përfitimeve të tij hidratuese. Rekomandohet të aplikohet në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës në mëngjes dhe në mbrëmje për rezultate optimale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage H.A. Serum Booster 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping