Previous
Previous Product Image

Pure Vazeline 100g

L200.00
Next

Uriage H.A. Serum Booster 30ml

L4,200.00
Next Product Image

Uriage Water Jelly 40ml

L2,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage water Jelly është një produkt kozmetik i dizajnuar për të ofruar hidratim dhe freskim për lëkurën. Formulimi i tij përmban ujë termal Uriage, i pasur me minerale dhe elementë të ndryshëm që e bëjnë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme.

Kjo jellë e lehtë dhe e freskët është ideale për të përdorur si një krem hidratues për të mbajtur lëkurën e hidratuar gjatë gjithë ditës. Përmban një formulë të thjeshtë dhe pa parabenë, e cila siguron që lëkura të ndjehet e butë dhe e lëmuar pas përdorimit.

Uriage ëater Jelly është shumë e pëlqyer për ndjeshmërinë e saj të butë dhe për ndihmën që ofron në rikthimin e hidratimit të lëkurës. Është e rekomandueshme për përdorim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e shëndetshme dhe të freskët. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i saj pas lajës së fytyrës për të përfituar maksimalisht nga efektet e saj hidratuese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Water Jelly 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?