Previous
Previous Product Image

Bionike Triderm D.S. Shampoo 125ml

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,500.00.
Next

Uriage Water Jelly 40ml

L2,300.00
Next Product Image

Pure Vazeline 100g

L200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Pure Vaseline është një produkt i thjeshtë, i përbërë kryesisht nga vazelina, një substancë e trashë, e bardhë dhe e padalluar. Është i njohur për vetitë e tij mbrojtëse dhe hidratuese për lëkurën. Vaseline përdoret zakonisht për të mbajtur lëkurën e hidratuar, për të parandaluar irritimet nga ftohja, erërat e forta ose substancat kimike agresive, dhe për të lehtësuar skuqjen nga njërra e lehtë e lëkurës.

Në një shishe 100g, Pure Vaseline mund të jetë e dobishme për përdorim në pjesët e ndryshme të trupit, si për shembull për të trajtuar lëkurën e tharë në buzët, duart, këmbët ose çdo pjesë tjetër që ka nevojë për hidratim shtesë. Vaseline është një produkt i thjeshtë dhe i shfrytëzueshëm që mund të ketë shumë përfitime për kujdesin e përditshëm të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Vazeline 100g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping