Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Effaclar Duo+ M 40ml

L3,000.00
Next

Pure Vazeline 100g

L200.00
Next Product Image

Bionike Triderm D.S. Shampoo 125ml

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bionike Triderm D.S. Shampoo është një produkt i përshtatur për kujdesin e flokëve dhe të skalpit të lëkurës së ndjeshme dhe të tendosur. Kjo shampo përmban përbërës aktivë që ndihmojnë në kontrollin e zbokthit të lëkurës (për shembull, përbërës antioksidantë, përbërës të lehtësisë dhe përbërës qetësues).

Përdorimi i kesaj shampoje mund të ndihmojë në zvogëlimin e skuqjes, ndjeshmërisë dhe irritimeve të skalpit të shkaktuara nga faktorë të ndryshëm. Për më tepër, shampoja është dermatologjikisht testuar dhe nuk përmban parabene, parafina, parfume, ose alkool.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bionike Triderm D.S. Shampoo 125ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping