Previous
Previous Product Image

Bioderma Sebium Pore Refiner 30ml

Original price was: L 3,200.00.Current price is: L 3,000.00.
Next

Neutrogena Hydro Boost Eye Cream 15ml

L 1,650.00
Next Product Image

Neutrogena Cellular Boost Crema 50ml

Original price was: L 2,690.00.Current price is: L 2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Cellular Boost Crema është një krem ​​i pasuruar me teknologjinë e celularizimit që synon të përmirësojë pamjen dhe shëndetin e lëkurës. Formulimi i këtij kremi është i përshtatshëm për të zbutur dhe për të rritur elasticitetin e lëkurës, duke e bërë atë të duket më e re dhe më e freskët.

Ky krem gjithashtu ndihmon në rikthimin e hidratimit të lëkurës dhe në reduktimin e shenjave të plakjes, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për një rutinë kujdesi për lëkurën.

Përdorimi i rregullt i këtij produkti ndihmon në mbajtjen e lëkurës së shëndetshme dhe të butë .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Cellular Boost Crema 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?