Previous
Previous Product Image

Bionike Shine On 3

Original price was: L 1,600.00.Current price is: L 1,500.00.
Next

Bionike Triderm D.S. Shampoo 125ml

Original price was: L 1,600.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

La Roche Posay Effaclar Duo+ M 40ml

L 2,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M është një produkt i ndryshëm nga formula origjinale Effaclar Duo+, i përshtatur për llojet e ndryshme të lëkurës, duke përfshirë lëkurën me akne të lëkurës së ndjeshme. Kjo formulë përmban Procerad, një patent të La Roche-Posay, për të ndihmuar në mbrojtjen e pigmentimit të pas akne dhe në zvogëlimin e shenjave të errëta.

Effaclar Duo+ M gjithashtu përmban niacinamid dhe Piroctone Olamine, për të ndihmuar në parandalimin e përsëritjes së akneve dhe në mbrojtjen e lëkurës së ndjeshme ndaj faktorëve të jashtëm. Ky produkt është testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parabene.

Si me çdo produkt për kujdesin e lëkurës, është e rëndësishme të konsultoheni me një dermatolog për të siguruar se ky produkt është i përshtatshëm për llojin dhe gjendjen e lëkurës tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Effaclar Duo+ M 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?