Previous
Previous Product Image

Bionike Shine On 4

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,500.00.
Next

La Roche Posay Effaclar Duo+ M 40ml

L3,000.00
Next Product Image

Bionike Shine On 3

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bionike Shine On 3 është një bojë për flokë të cilën prodhuesi e përshkruan si një zgjidhje për të dhënë një ngjyrë të ndritshme dhe tërheqëse flokëve tuaj. Kjo bojë mund të ofrojë një efekt ndriçues, duke i lënë flokët me një pamje të shëndetshme dhe tërheqëse. Si me çdo bojë për flokë, është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e përdorimit të prodhuesit për të arritur rezultate të mira dhe për të minimizuar rrezikun e dëmtimit të flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bionike Shine On 3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping