Previous
Previous Product Image

Neutrogena Skin Detox Masque 150ml

L 800.00
Next

Avene Lait Enfant SPF 50+ 250ml

L 3,400.00
Next Product Image

Neutrogena Skin Detox Exfoliant 150ml

L 870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Skin Detox Exfoliant është një produkt i përshtatur për të pastruar dhe eksfoliuar lëkurën e fytyrës, duke larguar qelizat e vdekura dhe duke e lënë atë të ndjehet më e butë dhe më e pastër.

Formulimi i këtij eksfolianti përmban mikrogranula të buta që ndihmojnë në heqjen e qelizave të vdekura dhe të mbetura, duke e bërë atë të duket më e ndritshme dhe më e shëndetshme.

Neutrogena Skin Detox Exfoliant gjithashtu përmban përbërës pastrues që ndihmojnë në pastrimin e poreve dhe në luftën kundër akneve, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për përdorim të përditshëm. Përdorimi i rregullt i këtij eksfolianti mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së pastër dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Skin Detox Exfoliant 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?