Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hand Cream Scented 50ml

L 500.00
Next

Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream 75ml

L 800.00
Next Product Image

Neutrogena Blackhead Eleminating Scrub 150ml

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Blackhead Eliminating Scrub është një skraber fytyre i përshtatur për të pastruar poret dhe për të eleminuar pikat e zeza. Formuluar me acid salicilik, ky scrub ndihmon në pastrimin e thellë të poret dhe në reduktimin e akneve. Përveç kësaj, ai përmban mikrogranula të buta që ndihmojnë në hiqjen e qelizave të vdekura dhe të mbetura, duke lënë lëkurën më të butë dhe më të pastër. Ky scrub është i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme, pasi nuk përmban parfum dhe është testuar nga dermatologët. Përdorimi i rregullt i këtij scrub-i mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës të pastër dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Blackhead Eleminating Scrub 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?