Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hand & Nail Cream

L800.00
Next

Neutrogena Blackhead Eleminating Scrub 150ml

L1,200.00
Next Product Image

Neutrogena Hand Cream Scented 50ml

L500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Hand Cream Scented është një krem për duar i pasuruar me glicerine, që ofron një ndjesi të butë dhe të freskët në lëkurën e duarve. Kjo formulë e pasuruar është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ndihmon në mbajtjen e lëkurës së duarve të butë dhe të hidratuar. Parfumi i lehtë dhe i këndshëm e bën këtë krem ​​të bëjë më shumë se vetëm të kujdeset për lëkurën tuaj, por edhe të ofrojë një eksperiencë aromatike pozitive. Formulimi i shpejtë absorbues nuk lë rezidua të pakëndshme, duke e bërë këtë krem ​​ideale për përdorim gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hand Cream Scented 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?