Previous
Previous Product Image

Neutrogena Clear & Soothe Micellar

L900.00
Next

Neutrogena Hand Cream Scented 50ml

L450.00
Next Product Image

Neutrogena Hand & Nail Cream

L800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Hand & Nail Cream është një krem ​​i pasuruar me glicerine që është i përshtatshëm për kujdesin e duarve dhe thonjve. Formulimi i këtij kremi është i veçantë për lëkurën e ndjeshme të duarve dhe për të përmirësuar shëndetin e thonjve. Glicerina është një lëng hidratues i fuqishëm që ndihmon në zbutjen e lëkurës së tharë dhe të shkundur, duke e bërë atë të ndihet më të butë dhe më të lëmuar. Kjo formulë gjithashtu përmban përbërës që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës dhe të thonjve nga dëmtimet e jashtme dhe nga faktorët që shkaktojnë dehidratim. Përdorimi i rregullt i këtij kremi mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së duarve të butë dhe të hidratuar, si dhe në përmirësimin e pamjes dhe shëndetit të thonjve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hand & Nail Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping